Specjalna promocja dla Zabrzan. Kup JEDEN bilet na TRASĘ TURYSTYCZNĄ i zabierz ze sobą jedną osobę za free ;)

 

EU Zabrze 11

 

W 2019 roku Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu została uhonorowana najbardziej prestiżowym na arenie międzynarodowej wyróżnieniem – Grand Prix i Nagrodą Dziedzictwa Europejskiego / Nagrodą Europa Nostra w kategorii konserwacja. Sztolnia jest jedynym obiektem, związanym z dziedzictwem poprzemysłowym w kraju, uhonorowanym w tak wyjątkowy sposób.

 

Czytaj więcej o nagrodzie: https://muzeumgornictwa.pl/aktualnosci/230-sztolnia-krolowa-luiza-w-zabrzu-wsrod-laureatow-grand-prix

 

Przy tej wyjątkowej okazji chcemy podzielić się radością – i przyznaną nagrodą finansową - ze wszystkimi mieszkańcami Zabrza. W związku z czym przygotowaliśmy dla nich dedykowaną promocję na zwiedzanie PODZIEMNEJ TRASY TURYSTYCZNEJ w formule 1+1.

 

Dlaczego akurat Trasa Turystyczna? Kilkadziesiąt metrów pod ulicami Zabrza znajduje się sieć korytarzy i dawnych wyrobisk, które powstały tylko i wyłącznie dzięki pracy ludzkich rąk i w taki sam sposób zostały zrewitalizowane!

 

Rozpoczynająca się w zabytkowej Łaźni Łańcuszkowej podziemna podróż kompleksowo prezentuje cały nagrodzony obiekt i proces jego rewitalizacji. Trzy godziny zwiedzania to opowieści o ludziach i czasach kiedy Sztolnia powstawała i działała… To również spacer chodnikiem wykutym w całości w pokładzie węgla, współczesne maszyny i urządzenia górnicze prezentowane w ruchu- Podziemny Park Maszyn Górniczych czy wizyta w porcie pod ziemią.

 

Na czym polega promocja 1+1? Każdy, kto zakupi jeden bilet normalny zabiera ze sobą drugą osobę GRATIS! ( to my za nią zapłacimy).

 

Warto się pospieszyć – oferta obejmuje pierwszych 3000 Zabrzan, którzy zarezerwują zwiedzanie.

 

Do zobaczenia na trasie! Szczęść Boże ;)

 

Bilety dostępne na https://bilety.kopalniaguido.pl/ od 2 stycznia 2020.

 

* Ważne!

Dokonując rezerwacji należy w panelu sprzedażowym wybrać odpowiedni produkt: EUROPA NOSTRA dla Zabrzan i przy ilości biletów zaznaczyć 1.
Zakup biletu w ramach promocji upoważnia do wejścia na trasę DWIE osoby.

 

Europa Nostra dla Zabrza

Nadchodzące wydarzenia:

Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza są obiektami Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.
Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

 

Zabrze lskie Szlak Zabytkw Techniki Erih   Pokady KulturyFortum   PlatanGrnolskie

PGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeTAXI WEST   POTlogo Planet Cinemafamur logoppObszar roboczy 37logo IbisJSW