e

 

Specjalnie przygotowane oferty turystyczne w obniżonych o 50% cenach – brzmi jak marzenie? Dzięki Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej dwa razy do roku staje się ono rzeczywistością.

 

Przed nami kolejna akcja POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY. To kampania skierowana zarówno do branży turystycznej, jak i turystów. Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach.

 

Sztolnia Królowa Luiza już po raz kolejny zaprasza z tej okazji w swoje magiczne podziemia. Zarezerwujcie trochę czasu na poznanie kopalnianych tajemnic w marcowy weekend.

15- 17 marca zapraszamy do zwiedzania naszych tras i skorzystania z 50% zniżki. Do wyboru mają państwo:

 

ZWIEDZANIE PODZIEMNEJ TRASY TURYSTYCZNEJ
SZTOLNIA KRÓLOWA LUIZA

 

Zejście w głąb ziemi do sztolni to niesamowita górnicza podróż w czasie. Trasa biegnie przez surowe, autentyczne korytarze dwóch historycznych obiektów – Głównej Kluczowej Sztolni Dziedzicznej i Kopalni Królowa Luiza. W trakcie wycieczki poznasz rozwój techniki górniczej od końca XVIII wieku do czasów współczesnych, dotkniesz prawdziwego węgla i zobaczysz podczas pracy autentyczne urządzenia górnicze w największym w Polsce podziemnym parku maszyn.

 

Miejsce realizacji: Sztolnia Królowa Luiza ul. Wolności 410 Zabrze.
Obowiązujący strój: ubranie swobodne, którego nie obawiasz się zbrudzić.
Czas trwania ok. 2 godz.

Dodatkowe informacje: Uczestnik musi mieć ukończone 6 lat. 
Voucher podlega wymianie na „bilet darmowy” w dniu zwiedzania.

 

ZWIEDZANIE PODZIEMNEJ TRASY RODZINNEJ
SZTOLNIA KRÓLOWA LUIZA

 

Z myślą o rodzinnym zwiedzaniu przygotowaliśmy 1,5 godziny pełne atrakcji, multimediów, i czynnych maszyn górniczych w labiryncie chodników dawnej Kopalni Królowa Luiza. Rodzinne odkrywanie Źródła Śląska to niesamowite przygoda zarówno dla starszych i młodszych. 
Nauka poprzez zabawę, odkrywanie podziemnych tajemnic, historia górnictwa i przybliżenie śląskich tradycji to wszystko znajdą państwo w czasie zwiedzania Podziemnej Trasie Rodzinnej. To nie wszystko! Na sam koniec na wszystkich gości czeka podziemna przejażdżka autentyczną kolejką górniczą, zwaną Karlikiem!

 

Miejsce realizacji: Sztolnia Królowa Luiza ul. Sienkiewicza43 Zabrze.
Obowiązujący strój: ubranie swobodne, którego nie obawiasz się zbrudzić.
Czas trwania ok. 1,5 godz.

Dodatkowe informacje: Uczestnik musi mieć ukończone 3 lata. 
Voucher podlega wymianie na „bilet darmowy” w dniu zwiedzania.

 

Głównym założeniem akcji jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystanie z atrakcji turystycznych w korzystnych cenach, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Rezerwacja i sprzedaż biletów TU lub telefonicznie 32 271 40 77.

Nadchodzące wydarzenia:

Kopalnia Guido i Sztolnia Królowa Luiza są obiektami Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.
Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

 

   Pokłady Kultury eu   loga sponsorow Obszar roboczy 1 kopia 19

PGG family logo ver barwna full 01PGGgornik zabrzewestlogo   logo jsw pl                        pot 200